Vacature rij-instructeur cat.B

Ben jij op zoek naar een fijne werkplek full-time of part-time?
Wij zoeken collega’s instructeurs/trice’s, die zin hebben om ons team te komen versterken. De functie kan op basis als freelance of als franchisenemer. We geven voornamelijk rij-lessen in de stad Groningen. Je krijgt je eigen leerlingen, agenda en bent grotendeels zelfstandig met volledige ondersteuning vanuit het kantoor.

Wat vragen wij:

  • Goede communicatieve vaardigheden.
  • Beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift.
  • Een geldig Nederlands rijbewijs en een geldige WRM pas.
  • Een recente verklaring omtrent gedrag (VOG) niet ouder als 6 maanden.

 

Ben jij enthousiast, sociaal, geduldig en is rijles geven je passie?

Mail ons dan op info@corenron.nl

vacature rijschool groningen rijinstructeur

Vacature rijschool CorenRon rijschool groningen rijinstructeur

Rijschool CorenRon is een snelgroeiende autorijschool uit Groningen. Die leerlingen op een uitstekende en doeltreffende manier begeleid op weg naar hun rijbewijs. Met een autorijles totaalpakket met theorieles, autorijles en tussendoor een proefexamen. Weet jij zeker dat je je rijbewijs gaat halen.

Oja het slagingspercentage van alle afgenomen examens is 10% hoger dan het landelijk gemiddelde.
Je kunt hier meer vinden over de lesprijzen. Je kunt je natuurlijk ook direct inschrijven voor een proefles?